Наша гордість

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання школи – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати новітні таланти.

Участь у предметних олімпіадах – одна з активних форм роботи з обдарованими та здібними дітьми. Підготовка до них розпочинається з перших днів і триває протягом навчального року. Учні опрацьовують велику кількість додаткової літератури, отримують групові та індивідуальні консультації педагогів. Головною метою олімпіад є гармонійний розвиток особистості, створення мотивації для саморозвитку та самореалізації всіх учасників. Учні школи постійно стають призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, правознавства, англійської мови, біології, фізики, математики, хімії, економіки, географії, екології та трудового навчання.

Пишаємось нашими учнями!

Радіємо успіхам наших учнів та вчителів! Напередодні закінчення І семестру підбиваємо підсумки та відзначаємо найактивніших учасників і призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вітаємо Даниш Ніколетту, Гінцяк Анастасію, Максименка Максима, Яценка Володимира, Рошинець Софію, Везира Романа, Анишинця Олександра, Дан Габріеллу, Кобець Поліну з досягнутими результатами та бажаємо подальших успіхів. Дякуємо учителям за плідну працю, підготовку учнів до олімпіад та конкурсів.

11:25 20.12.2023

Вітаємо команду "Смайлики"!

Сьогодні  наші дорогі,найкращі,найрозумніші  "Смайлики" - команда любимого 10- А: Крічфаловшій Стас- незмінний капітан команди від 5 класу, Кокошкіна Катька,Кузьма Саша,Борис Тімея та Крістіан Дан у суперфінальній грі інтелектуального турніру "Що?Де? Коли?" 2022-23 р. серед команд студентів коледжів,ліцеїв,вузів та учнів закладів загальноосвітньої середньої освіти, (12 команд)здобули II місце,поступившися команді-переможниці лише одним балом!

21:25 04.05.2023

Вітаємо наших юних зірочок!

Спочатку було Слово! Потім було творче горіння! А потім була перемога!       Надзвичайно приємно спостерігати за творчим та духовним зростанням наших юних поціновувачів Шевченкової поезії . На фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка наші учениці здобули дипломи II ступеня (Гінцяк Анастасія, учениця 9-Б кл.) та III ступеня ( Рошинець Софія, учениця 7-Б кл.). Вітаємо наших юних зірочок і бажаємо нових, не менш яскравих перемог. Окрема вдячність батькам наших учениць, адже  основи духовного виховання, прагнення пізнавати світ через слово закладали саме вони . А їхні шкільні наставники, Діана Ганусинець  та Ольга Білак , допомогли розправити крила й навчили не боятися злітати високо-високо! Пишаємося вами й бажаємо нових звершень!

21:12 27.04.2023

Вітаємо!

Надзвичайно приємно, що Слово Шевченка палає і в серцях наших учнів, які взяли активну участь у цьому багатожанровому конкурсі . Щиро вітаємо переможців у таких номінаціях:  художній твір " Коли говорить Слово ",  учениця 9-Б класу Гінцяк Анастасія (I місце), відеоанімація "Ой три шляхи широкії", учень 8-А Шеверя Станіслав (I місце).       Щиро радіємо успіхам наших учнів і бажаємо зберегти творчий вогонь як основу духовного поступу й бажання здобувати нові перемоги.

15:41 20.04.2023

Ми пишаємось нашими учнями!

Коли людина вміє крізь труднощі підійматися по життєвих сходинках , це свідчить про її цілеспрямованість. А вміння підійматися спортивними сходинками вказує на вольовий, бійцівський характер.

16:00 16.03.2023

Вітаємо наших учнів!

За підсумками ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводився 03 грудня на базі Закарпатського ІППО (наказ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА від 06.12.2022 № 302), учениці Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 2 Рошинець Софія (7 клас) та Гінцяк Анастасія (9 клас) стали переможцями, виборовши ІІІ місця.       Вітаємо талановитих панянок та їх учителів - Білак Ольгу Василівну, Ганусинець Діану Михайлівну

20:10 08.12.2022