Хустська загальноосвітня школа
І-ІII ступенів №2
Хустської міської ради Закарпатської області

Наша гордість

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання школи – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати новітні таланти.

Участь у предметних олімпіадах – одна з активних форм роботи з обдарованими та здібними дітьми. Підготовка до них розпочинається з перших днів і триває протягом навчального року. Учні опрацьовують велику кількість додаткової літератури, отримують групові та індивідуальні консультації педагогів. Головною метою олімпіад є гармонійний розвиток особистості, створення мотивації для саморозвитку та самореалізації всіх учасників. Учні школи постійно стають призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, правознавства, англійської мови, біології, фізики, математики, хімії, економіки, географії, екології та трудового навчання.

У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 в І етапі олімпіад взяло участь 365 учнів, 106 (43 %) переможців яких були учасниками II (міського) етапу.

За результатами II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із 113 учасників 35 (33,9 %) стали переможцями і призерами. Дані свідчать про належну роботу педагогічного колективу з обдарованими учнями.

У навчальному закладі працюють досвічені та високо кваліфіковані вчителі й тому, розв'язання проблем та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволяє шкільному колективу показувати такі результати.