A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська загальноосвітня школа
І-ІII ступенів №2
Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

Дата: від до Скинути

Твори добро, бо ти людина!

      У нашій школі стартує щорічна акція підтримки вихованців Виноградівського дитячого будинку-інтернату (хлопчики віком  від 6 років). Збираємо взуття, одяг, іграшки, засоби гігієни, дорослі памперси, фрукти, солодощі.      Із пропозиціями ви можете звернутися до класних керівників,11–А класу або за тел. 0973095272  Акція триває до 15 грудня!

13:22 29.11.2021

"Україна пам’ятає!"

      Голодомор… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Це не просто історичне минуле, а незагойна фізична й духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. З метою вшанування пам’яті мільйонів жертв Голодомору та політичних репресій 25-26 листопада проведено такі заходи: * створено книжкову виставку-реквієм "Жнива скорботи"; * організовано виставку фотоматеріалів, що висвітлюють події голодомору;  * оформлено інформаційні стенди "Ми пам'ятаємо";  * проведено виховні бесіди на тему "Були колись страшні часи".       Учні  мали змогу відвідати в нашій школі виставку «Нас вбивали, бо ми - українці…», де вони дізналися про причини і наслідки Голодомору,  який забрав життя мільйонів людей. 

19:27 27.11.2021

21 листопада - День Гідності та Свободи

     21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Його було започатковано у 2014 році на честь  двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. 19 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, у нашій школі проведено такі заходи: для початкових класів  - виховні години «Що означає бути гідним», для учнів середньої та старшої школи проведені уроки пам'яті, інформаційні п'ятихвилинки, години спілкування на тему "День Гідності та Свободи очима сучасників"

11:18 21.11.2021

Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"

   До Національного уроку з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому" начальником сектору ювенальної превенції відділу превенції Хустського РУП УНП в Закарпатській області майором поліції Вороном І.  Ю. проведена зустріч з учнями 6-х класів. Школярів ознайомили з різними аспектами безпеки дітей на дорозі. Наприкінці зустрічі вчителем "Основ здоров'я " Огняник О. М. було проведено навчання з надання першої медичної допомоги.

19:23 19.11.2021

16 листопада - Міжнародний день толерантності !

    У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашій школі стартував День толерантності.

17:30 16.11.2021

Всеукраїнський місячник бібліотек у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 !

     В рамках Всеукраїнського місячника бібліотек, який проходив у Хустській ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. під гаслом «Мій край – моя історія жива», було проведено такі заходи: * Похід до міського музею краєзнавства; * бесіда «Від краєзнавства до краєлюбства»; * краєзнавчі ранки «Рідне місто пізнаю»; * краєзнавча екологічна година «Шумлять дерева рідного краю»(прогулянка до міського парку); * виставка дитячих робіт «Рушникове диво»; * виставка малюнків «Рідне місто»; * Міжнародний урок доброти; * книжкова виставка «Мій край – моя історія жива» ; * Бібліотечний урок «Пам‘ятаємо історію рідного краю».

19:10 02.11.2021

З Днем бабусь та дідусів!

       У четвер, 28 жовтня, в Україні та інших країнах світу відзначають День бабусь та дідусів. Це тепле сімейне свято символізує зв'язок між старшим поколінням, онуками та правнуками.

15:50 28.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора