Добро лікує душу

Дата: 04.12.2019 12:25

То тільки в казках жива вода змиває рани і каліцтва, даруючи людині силу, здоров’я, могутність. Ні, ми не маємо живої води з її чудодійними властивостями. Але ми повинні ,ні, ми просто зобов’язані захистити когось від розпачу. Гірких думок та болю. Уже четвертий рік поспіль, збираючись у гості до вихованців Виноградівського будинку - інтернату, ми переконуємося, що добрих і співчутливих людей на світі більше. У цьому році збір речей і гостинців ми розпочали за десять днів до запланованої поїздки. Вже через тиждень зрозуміли, що поїдемо не з пустими руками. А вчора почали переживати, чи зуміємо все зібране помістити у маленькому ПАЗику. Дивно, але спільними зусиллями вдалося все зібране , а це - чимало, помістити в автобус + 28 пасажирів(учасники концерту та учні 9А класу).

Ми дякуємо всім, хто долучився до акції доброти і допоміг не тільки з одягом, взуттям, памперсами , але і з солодощами: а це - печиво, цукерки , мандарини, два ящики яблук, лимони, банани. Було зібрано і чималі кошти , на які було придбано 20 упаковок памперсів. Крім того ми передали дитячому будинку - інтернату 4100 гривень для будівництва власної каплички. Хочемо подякувати своїм батькам, які допомогли в організацїї поїздки, класним керівникам окремих класів,Віктору Івановичу за організацію концерту, управлінню праці та соціального захисту населення Хустської міської ради, які долучилися до акції, ТОВ Хустфарм, яке допомогло нам придбати памперси по закупівельній ціні, дирекції школи, яка сприяла поїздці, окремим сім'ям, які постійно підтримують нас матеріально. Дякуємо ВСІМ. Разом ми - СИЛА!!!!!