День знань

Дата: 02.09.2019 14:23

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

У Хустській загалноосвітній школі І-ІІІ ступенів№ 2 шкільний дзвоник пролунав для 669 хлопчиків та дівчаток. Дітей щиро вітали радісні педагоги, розчулені батьки та старші друзі – випускники. Цьогоріч наша шкільна родина поповнилася на 89 школяриків. Саме для них лунали найщиріші побажання та привітання з нагоди початку навчального року.

Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!