4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин.

Дата: 06.10.2021 21:30

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин, саме тому за ініціативи Фонду «Щаслива лапа» та підтримки МОН України в освітніх закладах нашої країни пройшов «II Міжнародний урок доброти», присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин.

До проведення ІІ Міжнародного уроку доброти долучилися класні колективи нашої школи. Вчителі, вихователі та учні підійшли креативно до проведення заходів: ігри -змагання, бесіди про гуманне ставлення до тварин, перегляд тематичних мультфільмів, конкурси малюнків.

Найцікавішими були історії школярів про своїх домашніх улюбленців. Багатьох із них діти врятували, коли забрали маленьких і покинутих на вулиці. А дехто їздив у притулок для тварин, щоб знайти собі вірного чотирилапого друга!