Тренінг "Я буду здоровим!"

Дата: 17.11.2019 22:10

Для сучасної освіти однією з найактуальніших і гострих проблем постає збереження й зміцнення здоров’я учнів та формування в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Саме з цією метою, педагогом-організатором Силадій  М.В. було організовано тренінг для учнів 6 класів «Я буду здоровим!». Де учні змогли переконатися , що вірний напрямок до здоров’я та довголіття – це стійкі корисні звички.

Впродовж багатьох років наша школа особливу увагу звертає на збереження здоров’я дітей, їх позитивної мотивації на здоровий спосіб життя як основної життєвої цінності.   Ми прагнемо, щоб дитина навчилася цінувати своє здоров’я, намагалася зберегти його. Складовими здорового способу життя є усвідомлення цінності здоров’я, відсутність шкідливих звичок, доступ до раціонального харчування.