Керівництво школою здійснює адміністрація у такому складі:

Директор

Зейкан Микола Олександрович, 1994 року народження; освіта вища; закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка; спеціальність за дипломом - магістр  історії, викладач історії навчальних закладів, молодший науковий співробітник. Стаж педагогічної роботи - 6 років, спеціаліст  ІІ категорії, стаж керівної роботи на посаді директора школи - 3 роки.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи

Бордей Вероніка Йосипівна, 1968 року народження, освіта вища; закінчила Дрогобицький державний університет; спеціальність за дипломом – вчитель французької і німецької мов; стаж педагогічної роботи 32 роки; спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання „Старший вчитель", стаж керівної роботи на посаді заступника директора з НВР – 17 років.

Заступник директора
з виховної роботи

Власюк Вікторія Михайлівна, 1971 року народження, освіта вища; закінчила Ужгородський державний університет; спеціальність за дипломом – біолог, хімік; стаж педагогічної роботи 35 роки; вчитель хімії; спеціаліст вищої категорії педагогічне звання „Старший вчитель", стаж керівної роботи на посаді заступника директора з ВР – 14 років.

Заступник   директора

з навчально - виховної роботи

​​​​​​

Палюх Ольга Миколаївна, 1997 року народження; освіта вища; закінчила Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет" (спеціальність за дипломом - магістр біології, викладач біології) та Мукачівський державний університет (спеціальність "Початкова освіта", вчитель початкової школи, викладач педагогіки). Стаж педагогічної роботи - 5 роки.