A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №2
Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

Дата: від до Скинути

Звітування керівника закдаду освіти

З метою забезпечення відкритості, прозорості та демократичності управління закладом освіти,стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання керівником закладу відповідних рішень у сфері управління сьогодні відбувся звіт директора школи на загальних зборах (конференції) педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості.

14:41 07.06.2024

Навчіть своїх дітей цих нескладних вправ!

Уперше в Україні з’явився анімований комікс, який розповідає підліткам про важливість піклування про ментальне здоров’я. Це навчальний продукт, який використовує розважальну та інтригуючу форми, щоб органічно, у нементорський спосіб представити вправи, які мають знати підлітки, щоб якісно турбуватися про своє ментальне здоров'я. 

21:03 05.06.2024

Останній весняний, сонячний день зібрав на подвір'ї Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 дружню родину випускних 4-их , 9- их та 11 класу разом з батьками та вчителями.

  Вальс від учнів 4-Б класу та випускного 11-А класу, пісня "Нам потрібен мир" у виконанні Гряділя Юрія,     чуттєві слова першої вчительки Янюк Н. М. та класного керівника Ком'яті М. Ю. емоційно наповнили свято Останнього дзвоника. Бажаємо щасливої долі нашим випускникам під мирним українським небом!

15:26 31.05.2024

«Тато, мама і я - спортивна сімʼя»

30.05. відбулося веселе спортивне свято «Тато, мама і я - спортивна сімʼя» за участі батьків та учнів 4-А класу разом з класним керівником Величко А.В. та вчителями фізичної культури Караба І.М., Довганич В.М., Перец Я.В. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення заходів.

20:22 30.05.2024

Візитом до Хустська міська рада завершився проєкт «Знання-професія-карʼєра-успішне майбутнє», у якому взяли участь учні 3-Б та 4-В класів разом із класними керівниками Марʼяною Кедик та Марʼяною Янюк.

   Захопливі зустрічі з очільниками нашої громади мотивували дітей дізнаватися більше про професії, брати активну участь у житті свого класу, школи, міста, добре вчитися і планувати своє майбутнє. Настанови та поради дітям від керівників різних відділів надали Олеся Калинич, Шимоня Ерік, Мирослава Скляр та Василь Калин. Надзвичайно тепло зустрів учнів в.о. міського голови Василь Губаль - офіційна сторінка, який за солодким столом провів приємну бесіду з дітьми. Щиро дякуємо за змістовно проведену цікаву екскурсію Михайлу Кушніру та Еріку Шимоні. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

21:14 29.05.2024

«Тато, мама і я - спортивна сімʼя»

Сьогодні відбулося веселе спортивне свято «Тато, мама і я - спортивна сімʼя» за участі батьків та учнів 4-Б класу разом з класним керівником Мороз М.В. та вчителями фізичної культури Караба І.М., Довганич В.М., Перец Я.В. Дякуємо всім хто долучився та ЗСУ за можливість проведення заходів.

21:11 29.05.2024

ВІТАЄМО!

Свято нагородження призерів учнівських олімпіад та конкурсів 2024. Вітаємо Даниш Ніколетту, ученицю 11-А класу, з почесною відзнакою (ІІ місце обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з географії) та вчителя географії Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Прибуш Наталію. Окрема подяка  Хустська міська рада   за підтримку обдарованої молоді та їх наставників сертифікатами та преміями.

20:18 29.05.2024

Сьогодні ми мали можливість ознайомитися з роботою поліції, побувавши в Хустське районне управління поліції.

  Була проведена цікава екскурсія відділком, та проведена повчальна бесіда щодо прав та обовʼязків дітей. Діти мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими, примірявши предмети спецзахисту та заглянувши в камеру попереднього утримання, кімнату переговорів і звичайно, зробити фото на згадку в автомобілі патрульної поліції. Дякуємо працівникам поліції Mariana Voron та Nadya  Lobak за співпрацю.

20:04 28.05.2024

Сьогодні учні 2-В класу разом з батьками мали чудову нагоду відвідати Динопарк в м. Берегово.

Це захоплюючий парк, який відкриває двері в часи, коли гігантські рептилії правили Землею. Діти були в захваті від величезних фігур динозаврів, які виглядали настільки реалістично, що здавалося, ніби вони ожили.  Учні з цікавістю розглядали  мешканців юрського періоду та  відчували себе справжніми дослідниками минулого. Також велике захоплення викликали підвісний батут, тюбінг та лабіринт. Адже ці атракціони   подарували море позитивних емоцій та веселощів. Ця екскурсія залишила незабутні враження у серцях маленьких дослідників. Вони не лише розважилися, але й дізналися багато нового про доісторичні часи.

21:57 27.05.2024

«Тато, мама і я - спортивна сімʼя»

Весело і цікаво провели сьогодні спортивне свято «Тато, мама і я - спортивна сімʼя» учні та батьки 2-Б класу разом з класним керівником Ланьо Т.В., та вчителями фізичної культури Караба І.М., Довганич В.М. Вдячні Збройним силам України за можливість навчатися, відпочивати і займатися улюбленими справами.

19:55 27.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора