A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №2
Хустської міської ради Закарпатської області

Наша гордість

     Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання школи – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати новітні таланти.

     Участь у предметних олімпіадах – одна з активних форм роботи з обдарованими та здібними дітьми. Підготовка до них розпочинається з перших днів і триває протягом навчального року. Учні опрацьовують велику кількість додаткової літератури, отримують групові та індивідуальні консультації педагогів. Головною метою олімпіад є гармонійний розвиток особистості, створення мотивації для саморозвитку та самореалізації всіх учасників. Учні школи постійно стають призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, правознавства, англійської мови, біології, фізики, математики, хімії, економіки, географії, екології та трудового навчання.

 

Дата: від до Скинути

ВІТАЄМО ПРИЗЕРКУ!

Свято нагородження призерів учнівських олімпіад та конкурсів 2024. Вітаємо Даниш Ніколетту, ученицю 11-А класу, з почесною відзнакою (ІІ місце обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з географії) та вчителя географії Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Прибуш Наталію. Окрема подяка  Хустська міська рада   за підтримку обдарованої молоді та їх наставників сертифікатами та преміями.

21:21 29.05.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

З 30 квітня по 03 травня в Мукачеві відбувся чемпіонат ТО «ФСТ» «Спартак» з боксу серед юнаків 2010-2011р.н. У змаганнях брали участь учні нашої школи Панця Данієль та Панця Радіон, які вибороли перші місця  у своїй ваговій категорії.

11:10 07.05.2024

Пишаємось нашими учнями!

    Радіємо успіхам наших учнів та вчителів! Напередодні закінчення І семестру підбиваємо підсумки та відзначаємо найактивніших учасників і призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вітаємо Даниш Ніколетту, Гінцяк Анастасію, Максименка Максима, Яценка Володимира, Рошинець Софію, Везира Романа, Анишинця Олександра, Дан Габріеллу, Кобець Поліну з досягнутими результатами та бажаємо подальших успіхів. Дякуємо учителям за плідну працю, підготовку учнів до олімпіад та конкурсів. 

11:25 20.12.2023

Вітаємо команду "Смайлики"!

Сьогодні  наші дорогі,найкращі,найрозумніші  "Смайлики" - команда любимого 10- А: Крічфаловшій Стас- незмінний капітан команди від 5 класу, Кокошкіна Катька,Кузьма Саша,Борис Тімея та Крістіан Дан у суперфінальній грі інтелектуального турніру "Що?Де? Коли?" 2022-23 р. серед команд студентів коледжів,ліцеїв,вузів та учнів закладів загальноосвітньої середньої освіти, (12 команд)здобули II місце,поступившися команді-переможниці лише одним балом! 

21:25 04.05.2023

Вітаємо наших юних зірочок!

     Спочатку було Слово! Потім було творче горіння! А потім була перемога!       Надзвичайно приємно спостерігати за творчим та духовним зростанням наших юних поціновувачів Шевченкової поезії . На фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка наші учениці здобули дипломи II ступеня (Гінцяк Анастасія, учениця 9-Б кл.) та III ступеня ( Рошинець Софія, учениця 7-Б кл.). Вітаємо наших юних зірочок і бажаємо нових, не менш яскравих перемог. Окрема вдячність батькам наших учениць, адже  основи духовного виховання, прагнення пізнавати світ через слово закладали саме вони . А їхні шкільні наставники, Діана Ганусинець  та Ольга Білак , допомогли розправити крила й навчили не боятися злітати високо-високо! Пишаємося вами й бажаємо нових звершень!

21:12 27.04.2023

Вітаємо!

     Надзвичайно приємно, що Слово Шевченка палає і в серцях наших учнів, які взяли активну участь у цьому багатожанровому конкурсі . Щиро вітаємо переможців у таких номінаціях:  художній твір " Коли говорить Слово ",  учениця 9-Б класу Гінцяк Анастасія (I місце), відеоанімація "Ой три шляхи широкії", учень 8-А Шеверя Станіслав (I місце).       Щиро радіємо успіхам наших учнів і бажаємо зберегти творчий вогонь як основу духовного поступу й бажання здобувати нові перемоги.

15:41 20.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора