Атестація

Чергове засідання атестаційної комісії І рівня відбулося 18 березня.

На засіданні були присутні члени атестаційної комісії та педагогічні працівники, що атестуються в 2024 році.     Комплексне оцінювання професійної діяльності педагогів здійснювалося відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН України № 805 від 09.09.2022 р.). Необхідною умовою атестації є підвищення кваліфікації у міжатестаційний період.     Оптимізувати атестаційний процес допомогла ЄАС, яка забезпечує зручний  доступ до актуальної інформації в режимі онлайн. Педагогічні працівники, які атестувалися цьогоріч, презентували  свій досвід, навички, досягнення, результати практичної діяльності на сайті школи. https://hust2.school.org.ua/atestaciya-20-35-04-04-02-2022/     Члени атестаційної комісії проаналізували практичний досвід роботи педагогів і надали свої рекомендації.

19:45 18.03.2024