Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти

►Наказ МОН України №289 від 01 квітня 2022 року "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти"

Наказ МОН № 813 від 13.07.2021“Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти”

Наказ МОН України №1009 від 19.08.2016 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222"

►Наказ МОН України №1222 від 21.08.2013 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти"

► Наказ МОНМС України №329 від 13.04.2011 "Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти "

Наказ МОН України №371 від 05.05.2008 "Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти"

Критерії оцінювання навчальних досягнень

19:54 22.08.2022