A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №2
Хустської міської ради Закарпатської області

Методична робота

 

Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися й надихатися силами, які пробудилися в ній.

А.Дістервег

 

Дата: від до Скинути

Сьогодні, 25.03.2024 року, відбулося засідання педагогічної ради на тему "Удосконалення процесу виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи".

    Епіграфом стали слова К. Ушинського: «Найголовнішим у вихованні має бути особистість вихователя. Вплив особистості педагога на молоду душу становить ту силу, яку неможливо замінити ні підручниками, ні моральними повчаннями, ні системою покарань і заохочень".     Школа - це передусім простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а живе. І тому важливо вибудувати виховний процес так, щоб він сприяв гармонізації відносин між дітьми і вчителями, школою і родиною. Заступник директора з виховної роботи В. Власюк нагадала присутнім про систему виховної роботи школи, проблемне питання, над яким працює професійна спільнота класних керівників, нормативно-правову базу, на яку орієнтується колектив у реалізації основних принципів виховної роботи.      В ході педради обговорені  такі питання: ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави (М. Антал); ціннісне ставлення особистості до сім'ї, родини, людей (Н. Гинцяк); ціннісне ставлення особистості до праці (Г. Гелеван); ціннісне ставлення особистості до природи (М. Ком' яті); ціннісне ставлення особистості до себе (О. Огняник, В. Соболева); ціннісне ставлення до культури і мистецтва (В. Грицак).

19:18 25.03.2024

Сьогодні освіта переживає складні часи...

     Тимчасові припинення очного освітнього процесу внаслідок карантинних обмежень і повномасштабне вторгнення  рф  призвели  до освітніх втрат – прогалин у знаннях і навичках учнів у порівнянні зі стандартами та очікуваними результатами рівня навчальних досягнень здобувачів освіти.  

20:04 09.11.2023

Дотримання професійного стандарту вчителя: запорука успішної атестації».

Окреслити чіткі орієнтири траєкторії професійного розвитку та визначити подальші дії у міжатестаційний період мотивували педагогічних працівників Хустської ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 під час  тематичного засідання педагогічної ради  «Дотримання професійного стандарту вчителя: запорука успішної атестації».

14:42 23.08.2023

06 червня відбулося підсумкове засідання професійної спільноти вчителів початкових класів, яке пройшло за методикою “Шість капелюхів мислення”.

      Обговорювали тему «Оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів НУШ", намагалися “подолати безлад у мисленні”, тобто розглянути проблему з 6-ти різних позицій.      Учителі із задоволенням виконували запропоновані завдання, висловлювали свої думки, знаходили компроміс у вирішенні проблемних ситуацій. Це дозволило кожному учаснику збагатити свій досвід та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги і недоліки різних видів оцінювання у початкових класах.

16:07 06.06.2023

Шляхи підвищення якості освіти в умовах Нової української школи

    1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів прийняли естафету впровадження реформи НУШ.           Протягом навчального року педагогічний колектив працював над організацією ефективного освітнього процесу, створенням безпечного середовища, впровадженням інноваційних форм та методів роботи. Підсумки роботи в 5-х класах обговорили на засіданні педагогічноі ради «Шляхи підвищення якості освіти в умовах Нової української школи»: - Про фахову компетентність учителя як важливу умову впровадження нових Державних стандартів (Прибуш Н.В.) - Новий Державний стандарт базової середньої освіти - матриця академічної свободи (вибір та впровадження модельних навчальних програм НУШ: успіхи та виклики) ( Шеверя М.Ю.) - Крок до порозуміння. Робота в інклюзивному класі та групі. Педагогіка партнерства. (Деяк Н.М.) -Практична реалізація принципу дитиноцентризму - максимального врахування здібностей дитини, її потреб та інтересів. (Лукач М.С.) - Оцінювання в 5-х класах НУШ: особливості та проблеми наступності . (Попович І.В.) -Особливості формування математичної компетентності учнів 5- х класів в умовах НУШ.(Кляп М.Й.) - Сучасний урок - якісний урок. ( Білак О. В.) - Колективні творчі справи як засіб формування особистості й колективу. (Ілик  Т. Ю.) - Про спільну роботу шкільної бібліотеки та вчителів щодо формування в учнів інтересу до читання. (Крічфалушій Л.М.) Упевнені, що злагоджена робота шкільної команди допоможе долати нові виклики на шляху впровадження НУШ!

19:09 24.05.2023

З 21 по 25 листопада 2022 року в школі пройшов тиждень Школи молодого вчителя.

        Якість освітнього процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.          З метою підвищення  професійного рівня спеціалістів з 21 по 25 листопада  було  проведено Тиждень молодого вчителя.  Методичні заходи, показові уроки, консультації наставників  спонукали  кожного молодого педагога до вдосконалення своєї діяльності, сприяли збагаченню педагогічними знахідками, дали змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у  колег, забезпечували  підтримання духу творчості, прагнення до пошуку.        Вчителем - майстром не народжуються, ним стають.  Можна стверджувати, що робота Школи молодого вчителя займає важливе місце в підвищенні професійної компетентності педагогів, бо саме під час її засідань  кожен молодий спеціаліст набуває навичок самоаналізу своєї діяльності, що сприяє активізації й прискоренню процесу  вдосконалення педагогічної майстерності вчителя.         

14:15 28.11.2022

У вересні 2022 року пройшло засідання професійної спільноти вчителів початкових класів.

     Це був педагогічний практикум «Використання онлайн-дошки під час дистанційного навчання в НУШ».       Метою практикуму було освоїти практичні методи та прийоми використання віртуальної дошки  Jamboard на онлайн-уроках, опрацювати можливості створення індивідуальних інтерактивних домашніх завдань для учнів, використовуючи онлайн-дошку. Учасники розглянули приклади застосування вже знайомих прийомів та методів, використовуючи можливості віртуальних дошок.

18:48 24.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора