Укотре над Україною засяяла зірка Великого Кобзаря!

Дата: 09.03.2023 22:39

Його Слово, могутнє, пророче, набуло такої сили, що змусило увесь світ підняти знамена правди та незламної волі!
З нагоди річниці з дня народження Тараса Шевченка вчителі української мови та літератури Хустського ЗЗСО №2 провели ряд заходів із вшанування великого поборника людських прав та свобод.
      Так, свої знання життєвого та творчого шляху Кобзаря демонстрували учні 9-Б класу в інтерактивній грі "Знавці творчості Т. Шевченка" ( учитель Ганусинець Д. М. ).

Виховну годину "І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій..." провела Гергардт М. П. з учнями 8-Б класу.

У командній грі "Чи знаю я Шевченка" змагалися учні 11-А класу ( учитель Молнар-Сугай М. Д.)

Годину  спілкування на тему  "Живе слово  Кобзаря" з  учнями  6-Б класу провела
Маланій О. В.

Командний дух вирував під час інтелектуальної гри "Шлях до Тараса" між учнями 7-Б класу ( учитель Білак О. В.).

Цікавий проєкт "Шевченко моїми очима" підготували учні 7-А класу під керівництвом Симоненко А. Р.

Свято віримо, що Шевченкове слово стане тим світлом, що осяє нову сторінку вкраїнської історії - чистої, мирної, переможної.