Різдвяно - новорічний настрій пройшов в нашій школі.

Дата: 24.12.2022 10:27

​​​​​     Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята  Різдва Христового та Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно та мирно...
     Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. Вчителі та вихователі провели новорічні квести, цікаві вікторини та захоплюючі виховні години. Учні мали можливість показати свої знання, креативність в завданнях і квестах та вміння колядувати і щедрувати.
    Нехай нинішні різдвяні та новорічні свята будуть радісними й подарують Вам віру, надію та любов! Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, людського щастя, добробуту і здійснення усіх Ваших мрій у новому році!