З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 13:06

1 вересня!  День знань!
Уже другий рік ми починаємо новий навчальний рік в умовах повномасштабної війни  московії проти нашого народу.
Війни, якої ми не обирали, не починали, не хотіли. Протистояння наших двох світів триває вже більше 850-ти років. Ми воюємо проти світу варварства, насильства, деспотії, тоталітаризму, жорстокості.
Ми воюємо за наші цінності: людяності, освіченості, демократії, свободи слова та вибору, любові один до одного. Ви можете їх знайти, здобути, покращити у стінах нашої школи.
Дякую ЗСУ за можливість почати навчання у цей непередбачуваний час. Пам’ятаймо воїнів, які віддали своє життя за можливості для нас, не втрачаймо їх.
Нашим наймолодшим першокласникам бажаємо мирних, цікавих років навчання у нашій школі. Ми раді стати вашою другою домівкою в житті.
Вітаємо випускників 9-х та 11-х класів. У вас буде напружений рік праці та сподівань. Великого бажайте і втілюйте свої мрії в життя вже зараз, вже сьогодні тут - у вашій рідній другій школі.
Вітаємо всіх вчителів з початком навчального року.
Дякуємо міській раді, управлінню освіти,батькам за підтримку та сприяння у підготовці  до нового навчального року.
Пам’ятаймо: разом ми сила, яка здатна перевернути гори.
Спокійного нам всім нового 2023-2024 навчального року і наближення нашої перемоги над московським агресором.
Слава Україні!