З 21 по 25 листопада 2022 року в школі пройшов тиждень Школи молодого вчителя.

Дата: 28.11.2022 14:15

Якість освітнього процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.          З метою підвищення  професійного рівня спеціалістів з 21 по 25 листопада  було  проведено Тиждень молодого вчителя.  Методичні заходи, показові уроки, консультації наставників  спонукали  кожного молодого педагога до вдосконалення своєї діяльності, сприяли збагаченню педагогічними знахідками, дали змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у  колег, забезпечували  підтримання духу творчості, прагнення до пошуку.
       Вчителем - майстром не народжуються, ним стають.  Можна стверджувати, що робота Школи молодого вчителя займає важливе місце в підвищенні професійної компетентності педагогів, бо саме під час її засідань  кожен молодий спеціаліст набуває навичок самоаналізу своєї діяльності, що сприяє активізації й прискоренню процесу  вдосконалення педагогічної майстерності вчителя.

​​​​