Звітування керівника закладу освіти

Дата: 07.06.2024 14:41

З метою забезпечення відкритості, прозорості та демократичності управління закладом освіти,стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання керівником закладу відповідних рішень у сфері управління сьогодні відбувся звіт директора школи на загальних зборах (конференції) педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості.

Микола Зейкан виступив перед учасниками зборів та оприлюднив інформацію про результати діяльності за рік, виконання стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти.

За результатами звіту керівника була оцінена його діяльність шляхом таємного голосування. Більшістю голосів робота директора визнана задовільною та прийнято рішення щодо морального і матеріального заохочення Зейкана М.О.