Дотримання професійного стандарту вчителя: запорука успішної атестації».

Дата: 23.08.2023 14:42

Окреслити чіткі орієнтири траєкторії професійного розвитку та визначити подальші дії у міжатестаційний період мотивували педагогічних працівників Хустської ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 під час  тематичного засідання педагогічної ради  «Дотримання професійного стандарту вчителя: запорука успішної атестації».

Під час засідання опрацьовано нормативні документи: «Положення про атестацію педагогічних працівників» (наказ МОН України № 805 від 09.09.2022 року) та «Професійний стандарт за професіями «Вчитель початкових класів закладів загальної середньої освіти», «Вчитель Закладу загальної середньої освіти», «Вчитель початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста» (Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.12.2020 № 2736-20)

Питання, які розглядалися:

·Атестація педагогічних працівників: що змінить нове Положення (Бордей В., заступник директора з НВР);

·Трудова функція №1. Навчання учнів навчальних предметів (інтегрованих курсів)  (Ілик Т., лідер ПС учителів природничної галузі);

·Трудова функція №2. Партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу  (Антал М., лідер ПС учителів  соціальної та здоровязбережувальної  галузі);

·Трудова функція №3. Участь в організації безпечного та здорового освітнього середовища  (Штефуца А., учитель початкових класів);

·Трудова функція №4. Управління освітнім процесом (Ковач Н., лідер ПС учителів математично- інформативної  та технологічної галузей);

·Трудова функція №5. Безперервний професійний розвиток   (Симоненко А., лідер ПС учителів мовно-літературної  галузі);

·Забезпечення умов для професійного зростання вчителя (Грицак В., лідер ПС учителів  суспільно- гуманітарної та мистецької  галузей).

Разом  готуємося  до змін завчасно, бо зацікавлені у професійному зростанні педагогів нашого закладу!