В Хустській ЗОШ № 2 пройшло пробне НМТ

Дата: 26.01.2023 15:39

Підготовка до НМТ - процес складний, оскільки включає великий обсяг інформації з різних предметів. Потрібно наполегливо працювати, щоб добре підготуватися і нічого не проґавити. Проте кожен майбутній випускник готується з окремих предметів. Тому, з ініціативи учителів- предметників, у нашій школі вирішили провести пробне тестування з української мови, математики та історії України. Завдання були складені педагогами, котрі викладають у 11 класах, відповідно до вимог НМТ. Учителі інформатики сформували тест у ґуґл- формі.
   Пробне НМТ надало можливість учням відчути себе в реальних умовах проведення тестування, побачити над чим ще варто попрацювати. Але найголовніше - дозволило учасникам підвищити свої шанси на успішне складання тестів!