У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов тиждень військово-патріотичного виховання «Я – частинка України»

Дата: 09.12.2022 17:04

Як завжди, професійно, емоційно і цікаво було організовано і проведено Тиждень військово-патріотичного виховання «Я – частинка України»,  з метою розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних знань школярів.
     У рамках Тижня відбулися ряд заходів, присвячених Дню захисника України: години спілкування «Збройні сили України на захисті держави», змагання зі стрільби з командами роїв «Джура», виставка малюнків.
По особливому пройшов брейн ринг для старшокласників до Дня захисників України «Козацькому роду нема переводу», підготовлений учителем ЗУ Анталом М.М.
     Напередодні тижня бібліотекарем Пристаєю Є.Д. було оформлено тематичну виставку літератури «Козацька держава – наша мудрість і слава».