Участь наших учнів у II етапі конкурсу літературних творів, образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення"

Дата: 16.11.2022 18:38

З 2 по 14 листопада 2022 року на базі Центрі дитячої та юнацької творчості "Сузір'я" проведено II етап конкурсу літературних творів, образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення" серед освітніх та позашкільних закладів Хустської ТГ.
     На конкурсі представлено 84 роботи у номінаціях: " Малюнок" (50 робіт), "Фоторобота" (17 робіт), "Вірші "(7 робіт),  "Лист"(10 робіт).  7 робіт у різних номінаціях (5 робіт у номінації "Малюнок", 1 фоторобота, 1 робота в номінації "Лист" представлено учнями нашої школи.
       За рішенням оргкомітету та журі визначено переможців. Серед них: номінація "Малюнок" "Там червона калина, мов святий оберіг"  Заяць Вероніка 5-А клас, вчитель Грицак В. І., III місце  та номінація "Фоторобота" "Батько мій найкращий захисник" Смерека Роман 8-Б клас,  III місце.
     Висловлюємо подяку вчителям, які допомагали учням підготовити конкурсні роботи