Інтерактивна декада «Рослини і тварини Закарпаття» пройшла у нашій школі

Дата: 14.03.2024 18:44

Ми це зробили! А почалося все з ідеї замінити традиційні предметні тижні інтерактивною подією, яка б, у першу чергу, інтегрувала усі навчальні предмети НУШ через вивчення, дослідження, висвітлення однієї теми. Разом із лідерами професійних спільнот ми обрали тему для першої інтерактивної декади - «Рослини і тварини Закарпаття», запланували заходи, проєкти, майстер-класи. Важливо, що протягом Декади всі мали можливість втілити не лише заплановане, а й додати щось нове, цікаве. Інтерактивна декада - це насамперед співпраця між учителями, учнями, батьками в процесі виконання завдань. І коли така інтеракція в команді стає основою будь - якого проєкту, справді приємно бачити яких результатів можна досягти!

Перша ІД показала, що згуртованість навколо однієї мети заохочує дух співпраці, створює середовище, яке сприяє успіху. Висловлюємо вдячність усім: учителям, учням, батькам за ініціативність і креативність, за плідну роботу і проявлені таланти, за відповідальність і творчий підхід. Величезне спасибі за чудово виконану роботу!

Наша відзнака - «Золотий шафран»! Alex Boris, дякуємо!

Наша відзнака - «Золотий шафран»! Alex Boris, дякуємо!