Шляхи підвищення якості освіти в умовах Нової української школи

Дата: 24.05.2023 19:09

1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів прийняли естафету впровадження реформи НУШ.
    Протягом навчального року педагогічний колектив працював над організацією ефективного освітнього процесу, створенням безпечного середовища, впровадженням інноваційних форм та методів роботи.
Підсумки роботи в 5-х класах обговорили на засіданні педагогічноі ради «Шляхи підвищення якості освіти в умовах Нової української школи»:
- Про фахову компетентність учителя як важливу умову впровадження нових Державних стандартів (Прибуш Н.В.)
- Новий Державний стандарт базової середньої освіти - матриця академічної свободи (вибір та впровадження модельних навчальних програм НУШ: успіхи та виклики) ( Шеверя М.Ю.)
- Крок до порозуміння. Робота в інклюзивному класі та групі. Педагогіка партнерства. (Деяк Н.М.)
-Практична реалізація принципу дитиноцентризму - максимального врахування здібностей дитини, її потреб та інтересів. (Лукач М.С.)
- Оцінювання в 5-х класах НУШ: особливості та проблеми наступності . (Попович І.В.)
-Особливості формування математичної компетентності учнів 5- х класів в умовах НУШ.(Кляп М.Й.)
- Сучасний урок - якісний урок. ( Білак О. В.)
- Колективні творчі справи як засіб формування особистості й колективу. (Ілик  Т. Ю.)
- Про спільну роботу шкільної бібліотеки та вчителів щодо формування в учнів інтересу до читання. (Крічфалушій Л.М.)
Упевнені, що злагоджена робота шкільної команди допоможе долати нові виклики на шляху впровадження НУШ!