«Ми не знаємо слова «капітуляція»…

Дата: 15.03.2024 19:34

У словнику українського націоналіста немає слова «капітулювати», сильніший ворог може нас у бою перемогти, але поставити перед собою на коліна - ніколи! Ми складаємо найвиразніше свідоцтво своєї органічної приналежності до української нації!» - так відповів Михайло Колодзінський на вимогу здати зброю карпатських січовиків в далекому 1939 році.
     Недивно, що учні 11-А класу Дан Крістіан та Кошинська Інна обрали для своєї доповіді на міській учнівській конференції з нагоди 85-річниці проголошення державної незалежності Карпатської України та 150 річниці з дня народження президента Карпатської України Августина Волошина тему "Шеф Карпатської Січі - Михайло Колодзінський".
     Пам'ятаймо наших Героїв та їхні мудрі настанови!
     Цінуймо кожну хвилину та годину, день та рік нашої незалежності, за яку боролися, борються й будуть боротися найкращі сини та дочки українського народу!