Читання - це сила, це клас воно об'єднує нас!

Дата: 08.12.2023 19:47

До  Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання» активно долучилися учителі та учні початкових класів Хустської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів #2.
Протягом тижня були проведені майстер- класи з виготовлення книжкових закладок, класні виставки улюблених книг, віртуальні подорожі «Дивовижні факти про книгу», загальношкільний урок читання, виставки дитячих малюнків, акція «Книжка від святого Миколая» та багато інших надзвичайно цікавих заходів.
Навчити дітей любити книжки й повноцінно взаємодіяти з текстами – це найкраща навичка, яку слід прищепити учням початкової школи, бо читання – це вміння, яке може відчинити дитині двері до успіху в різних сферах життя, впливаючи не лише на її інтелектуальний розвиток, а й на емоційний стан.
 #Національний_тиждень_читання_2023
#бути_своїм