Хустська ЗОШ І-ІІІ ст №2 отримала відзнаку проєкту Школа JuniorS та підписала Меморандум про співпрацю з організацією JuniorS, яка популяризує спорт серед підлітків.

Дата: 19.02.2024 19:56

Про новий статус школи відтепер свідчитиме бронзова табличка «Школа JuniorS», яка водночас означає, що навчальний заклад невпинно долає виклики сучасності та працює над тим, аби змінити підхід до фізкультури, де турбота про дітей – у пріоритеті.

Отримати відзнаку вдалось завдяки активності учнів,як школи НУШ так і учнів старшої та середньої ланки, без допомоги яких інколи дуже важко обійтись. Вони активно беруть участь у заходах, що організовує проєкт, яким курує телеведучий та шоумен Олександр Педан.

Не збавляємо обертів. Готуємося до нових цікавих заходів. До найближчих зустрічей. 💙💛
#школаJuniorS
#ХустськаЗОШ№2