"Ми будем говорити про добро, бо без добра чого ми варті в світі?

Дата: 02.12.2023 20:31

Добро повинне побороти зло, ми все для цього мусимо зробити. Ми будем говорити про добро, бо лиш воно лікує наші душі. Бо лише ним, мов сонячним теплом, зігріти світ, і врятувати мусим" Коронавірус….Війна….Страшні щоденні новини…. Переймаючись буденними проблемами ,ми повинні замислитися над непростою долею дітей , які і без війни відчували потреби у елементарних речах. Поруч з нами багато тих, хто потребує нашої допомоги і уваги, нашої посмішки та розуміння. Вже 8 років поспіль, учні Хустської загальноосвітньої школи №2 разом зі своїми батьками і вчителями, у перші дні грудня огранізовують збір речей для вихованців Виноградівського дитячого будинку – інтернату. Ось і сьогодні до дітей поїхали гостинці : одяг, взуття, засоби гігієни, канцтовари, іграшки, книжечки, вкрай необхідні медикаменти, печиво, банани, цукерки, кекси та інші смаколики. Дякую всім причетним. Ви неймовірні!!!!! Разом – ми сила!!!!!