Вітаємо наших юних зірочок!!!

Дата: 27.04.2023 21:11

Спочатку було Слово! Потім було творче горіння! А потім була перемога!
     Надзвичайно приємно спостерігати за творчим та духовним зростанням наших юних поціновувачів Шевченкової поезії . На фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка наші учениці здобули дипломи II ступеня (Гінцяк Анастасія, учениця 9-Б кл.) та III ступеня ( Рошинець Софія, учениця 7-Б кл.). Вітаємо наших юних зірочок і бажаємо нових, не менш яскравих перемог. Окрема вдячність батькам наших учениць, адже  основи духовного виховання, прагнення пізнавати світ через слово закладали саме вони . А їхні шкільні наставники, Діана Ганусинець  та Ольга Білак , допомогли розправити крила й навчили не боятися злітати високо-високо! Пишаємося вами й бажаємо нових звершень!