"Мова — духовне багатство народу"

Дата: 21.02.2023 21:11

Наша мова - найчарівніша, наймилозвучніша, найпрекрасніша та найдорожча серцю мова у світі. У сучасних реаліях життя вона стала для нас не лише засобом спілкування, а й сильною зброєю, яка допомагає визначити нашу національну ідентичність, надихає нас на боротьбу та об'єднує заради спільної перемоги над ворогом.
      Тому сьогодні в нашій школі пройшло свято "Перлини рідної мови у творчій скарбниці Лесі Українки" з учнями 4-В класу, виховний захід "21 лютого - День рідної мови" з учнями 4-А класу, інтелектуальна гра "Барви рідного слова" з учнями 6-Б класу, вікторина "Із чорнобривців сплетена душа моєї мови..." з учнями 7-Б класу, інформаційна година "Як парость виноградної лози плекайте мову" з учнями 8-Б класу.