для людей з порушеннями зору
Хустська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №2
Хустської міської ради Закарпатської області

Візитом до Хустська міська рада завершився проєкт «Знання-професія-карʼєра-успішне майбутнє», у якому взяли участь учні 3-Б та 4-В класів разом із класними керівниками Марʼяною Кедик та Марʼяною Янюк.

Дата: 29.05.2024 21:14
Кількість переглядів: 25

Захопливі зустрічі з очільниками нашої громади мотивували дітей дізнаватися більше про професії, брати активну участь у житті свого класу, школи, міста, добре вчитися і планувати своє майбутнє.
Настанови та поради дітям від керівників різних відділів надали Олеся Калинич, Шимоня Ерік, Мирослава Скляр та Василь Калин.
Надзвичайно тепло зустрів учнів в.о. міського голови Василь Губаль - офіційна сторінка, який за солодким столом провів приємну бесіду з дітьми.
Щиро дякуємо за змістовно проведену цікаву екскурсію Михайлу Кушніру та Еріку Шимоні.
Сподіваємося на подальшу співпрацю.