Поради для батьків

Навчіть своїх дітей цих нескладних вправ!

Уперше в Україні з’явився анімований комікс, який розповідає підліткам про важливість піклування про ментальне здоров’я. Це навчальний продукт, який використовує розважальну та інтригуючу форми, щоб органічно, у нементорський спосіб представити вправи, які мають знати підлітки, щоб якісно турбуватися про своє ментальне здоров'я.

21:12 05.06.2024

Як мамі відновити свій ресурс?!

Наші ресурси не безмежні. Ми як електронні пристрої — нам потрібна підзарядка. Якщо енергія постійно лише витрачається, і ми не приділяємо час її відновленню, на нас може очікувати стан емоційного вигорання.

14:30 14.12.2022

Розвиток навичок критичного мислення в дітей

Критичне мислення, можливо, – одна з найважливіших навичок, яких сьогоднішні діти потребуватимуть у майбутньому. Фахівці включають критичне мислення у список семи найважливіших життєвих навичок, необхідних кожній дитині.

15:34 06.12.2022