1 грудня -Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 04.12.2020 11:36

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у школі були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, перегляд тематичних соціальних відеороликів, виставка стіннівок та науково-інформаційної літератури – все це було направлено на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Активну участь в організації та проведенні заходів взяли лідери учнівського врядування, педагог-організатор Силадій М.В, учитель основ здоров’я Огняник О.М., практичний психолог Бобіта Т.М. Члени парламенту провели п'ятихвилинки та презентації для учнів 6-11- х класів, прикріпили небайдужим червоні стрічки -  символ боротьби проти СНІДу.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.