Тиждень правових знань

Дата: 15.12.2020 12:02

У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 завершився тиждень правових знань до Міжнародного дня права, який проходив з 7  по  14 грудня 2020 року.

Учителем правознавства Лукач М. С.  проведено урок у формі КВК у 9-Б класі. Учні мали змогу взяти активну участь у різноманітних конкурсах, показати знання та вміння з вивчення конституційних прав та обов’язків.

Цікавою та пізнавальною  була виховна година «Вчимося жити за законом» у 5-В класі. «Дуже важливо не тільки формувати високий рівень правової культури та правосвідомість, але й навчити молоде покоління вміти користуватися своїми правами», - вважає класний керівник М.С. Лукач.

У Міжнародний день права (10 грудня) учні 9-А класу підготували і виступили з  повідомленнями на тему «Роль правових знань в житті сучасної людини».

Для учнів початкових класів педагогом - організатором Силадій М.В.  проведено заняття – гру «Хоч дитина я мала - знаю всі свої права». Метою цього заходу було освоєння правових знань, виховання поваги до прав і свобод людини, становлення відповідальної, законослухняної поведінки школярів.

Учні 5-11 класів взяли активну участь у конкурсі плакатів  «Дитина має право»

І- місце -  учнів 5-Б класу (колективна робота);

ІІ- місце –учениця 11-Б Вурста А.

ІІІ – місце розділили учні 9-А та учні 6-Б класів.