Атестація 2023

Дата: 07.04.2023 13:11

Сучасній школі необхідні професіонали, здатні працювати в умовах швидкого зростання обсягів інформації, готові опановувати й упроваджувати інноваційні освітні технології, сприяти розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей учнів.

Важливу роль у вирішенні цього питання відіграє атестація педагогів, що сприяє постійному розвитку їхньої професійної компетентності. Процес атестації як поштовх для самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення - важливий для кожного вчителя.

У 2023 році атестувалися 13 педагогів. За результатами атестації  присвоєні категорії та звання:

- педагогічне звання «учитель-методист» 2 педагогам: Хмарі С.А., Роман М. А.;

- педагогічне звання «старший учитель» - Огняник О. М.;

- кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 2 педагогам: Шевері М. Ю. та Янюк М. М.;

- кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» - Симоненко А.Р., Кедик М. Й., Штефуці А. В.;

- кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» - Зеленько Т. А.

Підтверджено кваліфікаційні категорії та педагогічні звання учителю- методисту Митровці О. М., старшим учителям Ковач Н. Р., Гелеван Г. М., Грицаку В. І.