Змагання до Дня Захисника України

Дата: 21.12.2020 14:40

З метою покращення національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, організації допризовної підготовки та до Дня Збройних сил України з 07 по 11 грудня у школі пройшов тиждень військово – патріотичного виховання.

Вчителями предмету «Захист України» Антал М.М.,  Огняник О.М.  та вчителями фізичного виховання Роман М.А., Гангур О.І., Мазур І.Й.,         Караба І.М.  проведені ігри «Козацькі забави» для учнів 2-4 класів, гра «Джура» з учнями 9 класів та гра «Патріот» між командами учнів 11 класів Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та гімназії – інтернат. Команди мали змогу позмагатись і виявити найкращих у різних конкурсах та змаганнях. Вітаємо переможців, наших юних патріотів і бажаємо їм наснаги та творчих злетів.