"Добрим справам карантин не завада..."

Дата: 04.12.2020 15:02

Під час будь-яких потрясінь найбільше страждають найуразливіші категорії населення – малозабезпечені родини, самотні старенькі, люди з інвалідністю – всі, хто має невеликі доходи. У складній ситуації знаходяться і будинки інтернати.

Цьогоріч учні 10 - А та багатьох інших класів  Хустської ЗОШ I-III ступенів №2 вирішили не порушувати добру традицію , і організували для своїх підопічних - вихованців Виноградівського  дитячого будинку- інтернату   збір гостинців: солодощів та фруктів, засобів гігієни, постільної білизни, іграшок. Дякуємо всім небайдужим: вчителям,  учням та їхнім батькам за підтримку. Всі зібрані речі, солодощі та 2400 грн. ( для придбання  памперсів) , ми передали у дитячий будинок.