Професійне зростання вчителя

Дата: 01.04.2021 18:30

Професія педагога вимагає знаходитися у постійному творчому пошукові, самовдосконалюватися, ефективно використовувати вже створений кимось досвід, модернізувати відоме до нових завдань, проявляти гнучкість, імпровізувати.
       З метою вивчення системи роботи педагогів, що атестується, впровадження в освітній процес ефективних форм і методів роботи у лютому 2021 року у школі проведено місячник «Від атестації до атестації».
Творчим підходом відзначалися уроки у вчителів: Білак О.В., Молнар – Сугай М. Д., Лукач М. С., Темнохудової М. О., Янюк Н. М., Крічфалушій Л. М., Ілик Т. Ю., Гангур О. І.
Усі уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Педагоги показали вміння використовувати нестандартні підходи до проведення уроків та виховних заходів, досконале володіння інформаційно – комунікативними технологіями  та поєднання з інтерактивними та проєктними методами навчання, практичне використання Інтернету та Google – cервісів.  Вітаємо педагогів з успішною атестацією.