Вже вдруге Інтерактивна декада обʼєднала НУШівців!

Дата: 21.10.2024 19:47

Надважлива проблема всього людства стала темою ІД: «Збережена вода - збережене життя».

Ми досліджували, експериментували, інтегрували різні навчальні предмети, застосовували науково- технічні знання, здійснювали пошуково- дослідницьку діяльність, розвивали творчий потенціал, виявляли ініціативність і самостійність, мандрували, працювали з різними джерелами інформації, комунікували й отримували задоволення .

Такі заходи закладають нові моделі діяльності вчителів та учнів, активізують розумову працю, формують ключові компетентності школярів.

Інтерактивні декади стають для всіх її учасників - і педагогів, і дітей, і батьків, - школою співпраці та взаємодії, що допомагає разом йти до спільної мети!