Що таке навчальна співпраця? Це коли ті, хто хочуть, прагнуть, шукають і пізнають, об'єднуються разом для організації захопливого походу.

Дата: 18.10.2024 22:22

Так, сьогодні відбулася мандрівка до унікальної природної пам'ятки , Городилівського водоспаду, учнів 6-В класу на чолі з класним керівником Перец Я. В. Slavka Pepper та учителів-предметників Ком'яті М. Ю. Мар'яна Ком'яті ( вч. природознавства) та Ганусинець Д. М. (вч.української мови та літератури). Шкільні знання, отримані на класних уроках, сьогодні наче набули нових масштабів у природному середовищі. Казкові герої (Лісовик, Мавка, Водяник) , здається, вітали дітей у своїй домівці. Вікторини, загадки, сенкани - усе це надало нового дихання компаративному урокові з природознавства, української мови й літератури та фізичного виховання. Проте особливого колориту навчальному походу надав Роман Р. В., Roman Roman, провідний інженер з охорони і захисту лісу філії "Хустського ЛДГ" ДП "Ліси України" (співпраця з ним, до речі, Хустської ЗОШ I-III ступенів №2 має вже багаторічну історію), який надав учням ґрунтовну інформацію про природоохоронні водні об'єкти, продемонстрував зразки (гілки) дерев, кущів, що ростуть у карпатських лісах. Несподіваним і дуже приємним подарунком від пана Романа стало насіння неймовірно красивого дерева - Magnolia Kobus . Сподіваємося через певний період похвалитися першими паростками цієї красуні.

Враження - чудові! Кращого завершення інтерактивної декади, присвяченої ролі води в природному кругообігу, годі уявити!