ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 08.10.2020 17:00

У Хустській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшов Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури і спорту. Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні. Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. У рамках олімпійського тижня було проведено такі заходи:

З учнями 7-А класів проведено Олімпійський урок на тему: «Спорт – посол миру ».З учнями 5-7 класів організовано виставку малюнків «Олімпійський рух : сьогодення».Також було проведено Олімпійську вікторину з учнями 8 класів та урок-презентацію «Історія Олімпійського руху» для учнів 9-10 класів.Учні 7-8 класів відвідали товариську зустріч з гандболу у м.Тячів, де приймала участь команда дівчат збірна ЗОШ №2