Благодійний осінній ярмарок

Дата: 11.10.2019 19:31

Сьогодні, 11 жовтня, в Хустській загальноосвітній школі № 2 відбувся благодійний осінній ярмарок, на якому учні школи презентували свої кулінарні та художні вироби, які можна було придбати за привабливою ціною всім відвідувачам ярмарку. Головна мета ярмарку —  популяризувати благочинність у суспільстві.

Організатори та гості  свята приємно вражені тим, як діти підготувалися та перейнялися до глибини сердець метою заходу. Столи прикрашали різного зразка смаколики, домашня випічка. Тут вам пиріжки, і горішки, і печиво від матусі, і солодкі яблука та груші.

Настрій учасників та гостей дозволив відчути себе на святі доброти, де щирі українці ділилися не смаколиками, а своїм бажанням допомогти тим, кому потрібна підтримка та тепло сердець!