Шкільний етап Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Сьогодні закінчився шкільний етап Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», що традиційно приурочується до Дня матері.Конкурс проводився серед учнів 5−10 класів та у 3-х номінаціях: «Малюнок», «Вірш» та «Лист». Нашими переможцями стали: Когутич Анатолій 7-А клас (у номінації «Малюнок») Заяць Валентин 7-Б клас (у номінації «Малюнок») Божан Анастасія 5-Б клас (у номінації «Малюнок») Рошинець Софія 5 - Б клас ( у номінації «Вірш»).

18:46 01.04.2021

Професійне зростання вчителя

Професія педагога вимагає знаходитися у постійному творчому пошукові, самовдосконалюватися, ефективно використовувати вже створений кимось досвід, модернізувати відоме до нових завдань, проявляти гнучкість, імпровізувати.        З метою вивчення системи роботи педагогів, що атестується, впровадження в освітній процес ефективних форм і методів роботи у лютому 2021 року у школі проведено місячник «Від атестації до атестації». Творчим підходом відзначалися уроки у вчителів: Білак О.В., Молнар – Сугай М. Д., Лукач М. С., Темнохудової М. О., Янюк Н. М., Крічфалушій Л. М., Ілик Т. Ю., Гангур О. І. Усі уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Педагоги показали вміння використовувати нестандартні підходи до проведення уроків та виховних заходів, досконале володіння інформаційно – комунікативними технологіями  та поєднання з інтерактивними та проєктними методами навчання, практичне використання Інтернету та Google – cервісів.  Вітаємо педагогів з успішною атестацією.

18:30 01.04.2021

"Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом" Ліна Костенко

19 березня 2021 року видатній українській поетесі Ліні Костенко виповнилось 91 рік. Вона — наша легенда. Поетеса продовжує дарувати читачам щирість своєї душі, красу рідного слова, філософське осмислення життя.

15:18 19.03.2021

82 річниця проголошення державної незалежності Карпатської України

Сьогодні вся Україна згадує 82 річницю проголошення державної незалежності Карпатської України – славетної сторінки історії нашого столичного Хуста. Ця сторінка повна героїзму, сміливості, відваги, але разом з тим заплямована сумом і біллю утрати наших молодих героїв.

08:51 16.03.2021

Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає...(Леся Українка)

Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.З нагоди ювілею поетеси в Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№2 було організовано літературний вернісаж.

14:58 26.02.2021

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

26.02.2021 р.з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 вчителем історії та Захисту України Антал М.М проведена конференція « Крим – це Україна». Учні мали змогу переглянути відеоматеріал подій 2014 р. та почути доповіді на тему «Хронологія окупації», «Хронологія спротиву».

14:54 26.02.2021