«Дотримання професійного стандарту вчителя: запорука успішної атестації».

Окреслити чіткі орієнтири траєкторії професійного розвитку та визначити подальші дії у міжатестаційний період мотивували педагогічних працівників Хустської ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 під час  тематичного засідання педагогічної ради  «Дотримання професійного стандарту вчителя: запорука успішної атестації».

19:47 23.08.2023

Синьо-жовтий символ незламності – День Прапора України!

Прапор для нас після початку повномасштабної війни став чимось надзвичайно святим.    Ми більше  звертаємо увагу на наші державні символи, тому  що за такий прапор люди віддають життя, сидять насильно у в'язниці, зазнають катувань!     Передаваймо наші цінності прийдешнім поколінням!

13:46 23.08.2023

Міцна шкільна родина там, де порозуміння і підтримка.

Доки колектив згуртований, підтримує один одного, допомагає, підштовхує досягати вершин - доти горітиме вогонь спільної справи. З такою метою у Хустській ЗОШ I-III ступенів №2 були проведені дні спорту, присвячені Дню Державного прапора та Дню Незалежності України. Учні 6-9 класів брали участь у змаганнях з малюкболу, петанку, футболу. Також у рамках проєкту  "Активні парки-локації здорової України"відбувся забіг 9-11класів разом з учителями. Дякуємо ЗСУ за можливість бути вільними! Разом до Перемоги!

15:18 18.08.2023

Велопоїздки це - Цікаво, Спортивно, Корисно, Пізнавально.

Досліджуємо разом історико-культурно-природничі пам'ятки нашої громади. Цього разу два маршрути: - Хуст - Липча (Осава); - Хуст - Сокирниця - Крайниково. Дякуємо ЗСУ за можливість бути вільними! Велоклуб Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. #2

10:41 15.08.2023